Možnosti použitia dekoratívnej omietky

Dekoratívna omietka na vonkajšie a vnútorné plochy, mimoriadne vhodná na sokle, portály, piliere, stĺpy aj na zatepľovacie systémy.

Dekoratívna omietka na fasáde rodinného domu - Imitácia dreva

Dekoratívne omietky v interiéri - StoTap Avantgarde

Dekoratívna omietka v interiéri je príležitosť zrealizovať veľa dizajnových riešení. Pomocou dekoratívnej omietky môžete vytvoriť vo svojom dome pokojnú atmosféru dávnych čias alebo zaujímavé moderné povrchy stien v interiéri.

Vnútorné omietky dekoratívne StoTap Infinity

Betónové omietky vonkajšie a vnútorné - Betón

Vonkajšie omietky je možné aplikovať na fasádu domu rovnako tak na interiérové prvky ako je omietka na krb.

Metalické omietky StoColor Metallic

Páčia sa vám kreatívne omietky? Metalické omietky sú vhodné hlavne ako vnútorné omietky, ktoré dizajnovo doladia každý interiér.

Dekoračné omietky vhodné do interiéru StoLook Decor Perl

Vnútorné omietky s jemnou štruktúrou a perleťovými odleskami, ktoré umožňujú odvážne a originálne prevedenie. Vytvorené dekorácie prepožičiavajú priestoru neopakovateľný dekoratívny efekt, ktorý oživí každý interiér. Táto dekoratívna omietka skrášli súkromný tak aj verejný priestor, napríklad reštaurácie, kaviarne, hotely, diskotéky, obchody. Dekorácie možno vytvoriť aj vo forme obrazu.

Dekoračné vnútorné omietky StoLook Effetto

Na vytvorenie moderných luxusných povrchov stien slúži dekoračná betónová stierka - omietka. Aplikovať môžeme stierku do kúpeľne aj do sprchovacieho kúta alebo aj na fasádu či steny v interiéri.

Dizajnové omietky v hodné do interiérov StoLook Fondo

StoLook Marmorino - dekoratívne stierky na minerálnej báze

StoLook Marmorino sú dekoratívne stierky na vnútorné steny. Správna aplikácia stierky umožňuje dosiahnuť finálny efekt podobný antickým omietkam ako je benátsky šťuk.

StoLook Veneziano - dekoratívne omietky benátsky šťuk

Benátsky šťuk sa opäť vracia do moderných interiérov. Najkrajšie vynikne, najmä tam, kde štuková omietka svojou patinou prináša pocit domova. Šťuková omietka môže vytvoriť farebne dominantnú stenu v obývacej izbe alebo kontrastne pôsobiť k obkladom v kúpeľni.

StoLook Cafe Mirage - dizajnové vnútorné omietky

Prečo dekoratívne omietky do interiéru

Omietky, ako neoddeliteľná súčasť interiéru na steny a strop, sa začali používať predovšetkým z hygienických dôvodov. Obvyklá omietka ako povrchová úprava vytvára pohodlný pobyt v miestnosti, plní dekoratívnu funkciu, ktorá vytvára príjemnú atmosféru v interiéri. V súčastnosti sú k dispozícii nové typy omietania a dokončovacie kompozície, čo má za následok, že dekoratívne omietky do interiéru vytlačili tapety.