Dekoračné omietky so vzhľadom betónu

Vhodnou technológiou spracovania, kombináciou rokmi osvedčenými a preverenými materiálmi je možné docieliť na fasádach rôznorodé povrchy. Prinášame moderné povrchy so vzhľadom pohľadového betónu vhodnými i pre zatepľovacie systémy. 

Betónové omietky

Betónové omietky sú aplikovateľné v exteriéri i v interiéri. Na fasáde sa môžu použiť na zatepľovací systém alebo priamo na nosnej stene alebo priečke. Omietka vzniká ručným spracovaním omietkovín a je obohotaná o prímesy, ktoré upravujú trvanlivosť na fasáde. Pre zatepľovacie systémy je výhodou, že omietky svojou pružnosťou a odolnosťou spĺňajú parametre kvalitatívnej triedy A. Výnimočnou vlastnosťou týchto povrchov je originálny vzhľad, pri ktorom vynikne rukopis remeselníka. Každá stena je tak unikátna. 

Pri prevedení je možné zvoliť zo širokej ponuky odtieňov, obľúbený je napr. šedozelený odtieň. Pri výbere farebnosti je treba počítať s tým, že brúsením povrchy zostanú svetlejšie.

Ponúkame nasledovné typy betónových omietok:

  1. StoBeton Svit 
  2. StoBeton Ter
  3. StoBeton Decor
  4. StoConcrete Character
  5. StoBeton Fondo

Betónové omietky s dekoratívnym vzorom

Toto riešenie je veľmi obľúbené ako dekoratívna úprava vzhľadu stien a stropov. Dekor betónu je realistickou imitáciou betónových konštrukcií. Betónové omietky ako finálnu úpravu sien a fasády odporúčame ako v interiéri, tak aj exteriéri a nanášame ju na takmer akúkoľvek stenu vrátane sadrokartónových konštrukcií.

Pohľadový betón omietka

Omietka imitujúca pohľadový betón je výborným riešením pre každého, kto túži po tom, aby jeho interiér získal štýlový a luxusný vzhľad. Imitáciou pohľadového betónu vo forme dekoračnej omietky vie docieliť dokonalých dizajnových efektov a tým vytvoriť luxusné povrchy interiérov presne podľa prianí zákazníka.

Imitácia pohľadového betónu na stenu je omietka imitujúca pohľadový betón určená pre väčšinu podkladových materiálov nielen v interiéri, ale aj ako vonkajšie omietky na fasádu.

Popis a použitie betónovej omietky:

Betónová omietka StoBeton je dekoratívna stierka, ktorá vzhľadom pripomína liaty pohľadový betón a aplikuje sa na steny a stropy. Je použiteľná na väčšinu nosných materiálov. Dekoratívne omietky sú vhodné pre vnútorné aj vonkajšie použitie.

Imitácia betónu je novo vyvinutá ručná technika. Za použitia špeciálnej stierky sa vytvára povrch vyzerajúci ako pohľadový betón. Výhoda tejto povrchovej úpravy spočíva vo veľkej odolnosti a trvanlivosti.

Imitácia betónu na stenu je povrch veľmi vhodný pre moderné kúpeľne, omietky možno použiť aj na stenách v sprchovacom kúte.

Máte záujem o dekoračnú úpravu fasády či vnútorne omietky so vzhľadom betónu? Zaujalo vás niektoré kreatívne riešenie úpravy povrchu stien konkrétnou omietkou? Neváhajte nás kontaktovať. Poskytneme vám podrobné informácie aj ceny omietkárskych prác dekoračnou omietkou na vašom objekte. 

Aplikovanie vnútorných a vonkajších omietok

V prípade záujmu o aplikáciu stierky kvalifikovanými aplikátormi využite niektorý z kontaktov uvedený na stránke. 

Cenová ponuka - omietkárske práce dekoračnou omietkou so vzhľadom betónu. Pre viac informácií vyplňte formulár.

Meno a Priezvisko
E-mail
Miesto realizácie
Správa

Veľký výber farieb a štruktúr omietky s dizajnovým povrchom

Dizajnové dekoratívne omietky ponúkajú veľký výber farieb a štruktúr. Betónové omietky dokonale imitujú pohľadový betón. Dekoratívna omietka StoBeton je vhodná aj na fasády domov a garáže, ploty alebo iné stavby.

StoBeton Svit

S charakterom rustikálneho betónu

StoBeton Ter 

S charakterom zavibrovaného betónu

StoBeton Decor

S charakterom brúseného jemného terrazza